Kancelaria adwokacka Bartosza Kocińskiego to zespół specjalistów z różnych gałęzi prawa, współpracujących ściśle nad zleconymi projektami.Każdy z nas swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w inny sposób, dlatego dziś możemy spoglądać na problemy naszych Klientów z różnej perspektywy.

Nigdy nie ograniczamy się do najprostszych rozwiązań. Dzięki ścisłej współpracy z światem akademickim (część z nas jest aktywnymi wykładowcami) posiadamy szeroką wiedzę teoretyczną pozwalającą nam sięgać po rzadko stosowane instytucje prawne. Jednocześnie, staramy się przedstawiać naszym Klientom rozwiązania praktyczne, które w maksymalny sposób pozwolą zaoszczędzić ich koszty i czas.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach karnych, ze szczególnym uwzględnieniem przestępczości gospodarczej, a także szeroko rozumianych sprawach cywilnych i gospodarczych. Reprezentujemy klientów na każdym etapie postępowania,  przed sądami powszechnymi, sądem najwyższym, sądami administracyjnymi, a także organami ścigania.

Ponadto zajmujemy się obsługą prawną małych i dużych przedsiębiorstw, jak również grup kapitałowych funkcjonujących m.in. w branży handlowej, budowlanej oraz ubezpieczeniowej.

Możecie Państwo spotkać się z Nami w Częstochowie, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, a także Mielcu gdzie każdego dnia prowadzimy dla Was sprawy.